کپی رایت & DMCA

DMCA و کپی رایت ایران آواز 

رسانه فرهنگی هنری ایران آواز ( IRAVAZ ) به نشانی اینترنتی : https://IRAvaz.ir و https://IRAvaz.com به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد. طبق DMCA/شرکت های حق چاپ (Copyright) ، IRAvaz به ادعای نقض حق چاپ در سایت در صورتی که به نماینده حق چاپ IRAvaz به شرح زیر ارسال شود، به سرعت پاسخ خواهد داد. به محض دریافت اخطاریه مبنی بر نقض حق نسخه برداری، IRAvaz هر اقدامی را که در صلاحدید خود مناسب بداند، از جمله حذف مطالب منتسب به نقض حق نسخه برداری و قطع دسترسی برای نقض کنندگان مکرر محتوای محافظت شده حق چاپ، انجام خواهد داد.

اگر فکر می‌کنید که حقوق مالکیت معنوی شما توسط IRAvaz یا توسط شخص ثالثی که مطالبی را در وب‌سایت یا برنامه‌های ما آپلود کرده است، نقض شده است، لطفاً اطلاعات زیر را به نماینده حق نشر تعیین شده در فهرست زیر ارائه دهید.

– فیلدهای لازم برای اطلاعیه:

  • شرحی از اثر دارای حق چاپ یا سایر دارایی های معنوی که ادعا می کنید نقض شده است
  • توضیحی درباره جایی که مطالبی که ادعا می کنید نقض می کند در سایت یا برنامه ها قرار دارد
  • پیوندهایی را از سایت یا برنامه ای که ادعا می کنید نقض شده است برای ما ارسال کنید
  • آدرس، شماره تلفن، و آدرس ایمیلی که ما می توانیم با شما تماس بگیریم و در صورت متفاوت بودن، آدرس ایمیلی که طرف متخلف، اگر نه IRAvaz ، می تواند با شما تماس بگیرد.
  • بیانیه ای مبنی بر اینکه شما با حسن نیت اعتقاد دارید که استفاده از آن توسط مالک حق نسخه برداری یا دیگر مالک حقوق مالکیت معنوی، توسط نماینده آن یا توسط قانون مجاز نیست
  • بیانیه شما تحت مجازات شهادت دروغ مبنی بر اینکه اطلاعات مندرج در اعلامیه شما دقیق است و شما مالک حق چاپ یا مالکیت معنوی هستید یا مجاز به اقدام از طرف مالک هستید.
  • امضای الکترونیکی یا فیزیکی شما
  • و هر آنچه برای ادعای شما مورد نیاز است را ارسال کنید

در صورتی که مطالب یا فعالیتی که حق نسخه‌برداری شما را نقض می‌کند به‌طور مادی نادرست معرفی کنید، ممکن است مسئول خسارات (از جمله هزینه‌ها و هزینه‌های وکیل) باشید. علاوه بر این، شما باید پیامدهای احتمالی استفاده منصفانه را در نتیجه Lenz v. Universal در نظر بگیرید. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که سوء استفاده از فرآیند DMCA/حق نسخه برداری را به چالش بکشیم و استفاده شما از این فرم این حق را از بین نمی برد.

اعلامیه DMCA/حق نسخه‌برداری شما برای طرفی که مطالب را در دسترس قرار داده است، و همچنین ممکن است برای اشخاص ثالث مانند LumenDatabase.org ارسال شود.

همچنین یادداشتی در سایت مورد نظر قرار داده می‌شود که نام مالک حق نسخه‌برداری را که اخطار حذف را ارسال کرده است، نشان می‌دهد.

ادعاهای نادرست نکنید. سوء استفاده از این فرآیند ممکن است منجر به تعلیق حساب شما یا سایر عواقب قانونی شود.

شما می توانید درخواست خود را از طریق صفحه تماس ارسال کنید.

آخرین تغییرات : May 2024